Rytuały magiczne czyli pomóż swojemu szczęściu.

Rytuały są tak stare jak świat.  Pełnią funkcję oczyszczającą, ochronną i przynoszącą szczęście.  Ich działanie opiera się na przekonaniu, że wszystko dokoła nas to energia.  Poprzez odpowiednie ukierunkowanie "uwagi" tej energii na sprawy, na których nam zależy, rytuały prowadzą do spełnienia marzeń...:) 

Najczęstszym ich elementem jest światło świec, odpowiednie olejki roślinne, kadzidła o określonym zapachu, kamienie o odpowiednim przeznaczeniu i działaniu. Brzmi magicznie i rzeczywiście działa też magicznie - czyli nadspodziewanie dobrze:) 

W naszej praktyce stosujemy wiele rytuałów, bo wiele jest sytuacji w Twoim życiu, które wymagają wsparcia. Najważniejsze? :

Rytuały oczyszczające stosujemy wtedy, kiedy masz wrażenie ,że Twoje środowisko, Twój dom nie jest miejscem Ci przyjaznym. Na pewno w momencie, kiedy wprowadzasz się do nowego miejsca - szczególnie wtedy, kiedy jest to dom/mieszkanie z "drugiej ręki", ponieważ przejmujesz równocześnie energię jego poprzednich mieszkańców,  z ich kłopotami i porażkami .Naturalnie możesz go przeprowadzić również wtedy,  kiedy jakiś czas już mieszkasz w tym domu - lepiej późno niż wcale. Z pewnością odczujesz dużą zmianę.  Kiedy jeszcze ? Po wizycie niezbyt lubianej osoby, o której wiesz, że życzy Ci nie najlepiej. Po każdej większej kłótni między domownikami. Po poważnej chorobie oraz KONIECZNIE po śmierci jednego z domowników. Oczyszczenie energetyczne to dla naszego mieszkania lub naszej aury coś takiego, jak dla nas codzienny prysznic... Po nim też czujemy się lepiej..

Rytuały ochronne stosujemy wtedy, kiedy masz wrażenie,że prześladuje Cię pech i nic Ci się nie udaje. Czasami znasz nawet osobę, która źle Ci życzy... Rytuały ochronne mają na celu otoczenie Ciebie i Twojego domu/ Twoich bliskich jakby tarczą ochronną, która nie pozwala, żeby prześladował Was pech i przydarzały się kolejne kłopoty.

Rytuały odcięcia energetycznego zlikwidują przemożny i czasami wręcz duszący wpływ konkretnej osoby na Twoje życie, samopoczucie, na to, jak układa się Twój los. Szczególnie wskazane są po rozpadzie dłużej trwającego związku ( czyli po rozwodzie lub rozstaniu z długoletnim partnerem) lub po śmierci jednego z partnerów.  Z doświadczenia i obserwacji wiemy, że energia byłego partnera "utrzymuje się " na nas nawet do kilku lat po rozstaniu, utrudniając nam ułożenie sobie życia.

Rytuały odcięcia stosujemy również w innych sytuacjach: kiedy czujemy, że ktoś źle nam życzy (np. teściowa, koleżanka w pracy, była przyjaciółka itp) jak również wtedy, kiedy np. dzieci chcą uwolnić się od mocnego wpływu rodziców na ich życie,  tak, aby stanąć mocno o własnych siłach. 

Rytuał miłości sprawi,że na Twojej drodze pojawi się wreszcie ten wymarzony KTOŚ, kogo wyglądasz już od dłuższego czasu... Wskazany jest również wtedy, kiedy dochodzisz do wniosku, że oddalacie się od siebie, że codzienne kłopoty negatywnie odbijają się na Waszym zaangażowaniu w Wasz związek. Sprzyja odświeżeniu uczuć, popatrzeniu innymi oczami na partnera, odnalezieniu na nowo zadowolenia z bliskości drugiego człowieka...

Rytuał namiętności wprowadzi więcej ognia do Twojego związku;) Obudzi dawną namiętność - lub pobudzi nową:)

Rytuał bogactwa poprawi znacząco Twoją sytuację finansową - poprzez znalezienie lepszej pracy, większy napływ klientów i  zwiększenie obrotów firmy, poprzez pojawienie się możliwości dodatkowego zajęcia itp.

Rytuał dobrego samopoczucia podnosi ogólnie naszą energetykę i sprawia,że znikają dołujące nas czarne myśli, a na ich miejsce pojawia się optymizm i jaśniejsze spojrzenie na życie, które najczęściej wcale nie jest takie złe :) Pomaga w ten sposób zmierzyć się z życiem i wyjść z marazmu, w który wpadliśmy.

Rytuał powodzenia w określonej sprawie kieruje energię na tą dziedzinę/sprawę, która leży Ci w tej chwili bardzo na sercu np. sprzedaż domu, wyjazd za granicę,zdany egzamin itp.

 Większość rytuałów wykonujemy na odległość - Twoja obecność przy nich nie jest potrzebna. Jedynym wyjątkiem jest rytuał odcięcia energetycznego - zauważyliśmy, że najlepiej działa, kiedy przeprowadzimy go osobiście, we współpracy z Tobą.

Rytuały zlecane nam przez Ciebie wykonujemy bardzo starannie, poświęcając im za każdym razem odpowiednią uwagę czyli skupiając energię na Twoim życzeniu. I to działa:) Sprawdzone:)

Aby zamówić przeprowadzenie rytuału przejdź do Formularza kontaktowego, podając konkretny rytuał, na który się decydujesz. W odpowiedzi na Twojego maila, otrzymasz propozycję konkretnego terminu jego wykonania. Jeśli wyrażasz na ten termin zgodę, przesyłasz nam zawiadomienie i wpłacasz na konto podaną opłatę za wykonanie usługi. Dopiero wtedy, kiedy opłata wpłynie na nasze konto usługa jest zamówiona. Jako potwierdzenie, otrzymujesz od nas informację o wpływie środków na konto i potwierdzeniu terminu przeprowadzenia rytuału. W przypadku wykonywania rytuału na odległość umawiamy pasującą zarówno Tobie jak i nam porę po to, żebyś Ty również mógł skoncentrować się choć przez chwilę na myśleniu o tym, na czym Ci zależy.. I niech się zadzieje:))

Jeśli chcesz się skontaktować z wróżką wybierz jedną z poniższych opcji:


Napisz do niej


Wyślij wiadomość
Popularna opcja
Umów się na spotkanie


Zarezerwuj termin
 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się teraz i otrzymuj cotygodniowy biuletyn z ciekawymi wpisami i nie tylko!