Magia liczb czyli Twoje Przeznaczenie

Twoje Przeznaczenie  -  wpisane w Twoją datę urodzenia, Twoje imiona i nazwisko,  miejsce gdzie mieszkasz, ludzi, których spotykasz na swojej drodze.  Wynika z założenia, że nic w naszym życiu nie jest przypadkiem , że istniejemy na Ziemi w jakimś konkretnym celu, że wszystko, co nas spotyka jest "po coś..."

Bardzo często Twoja Ścieżka Życiowa daje nam częściową odpowiedź na pytanie, dlaczego masz w życiu takie problemy, jakie masz. Najczęściej od tego zaczynamy naszą pracę nad rozwiązaniem Twoich kłopotów. A więc badamy najpierw pokrótce Twoje Przeznaczenie - używamy do tego Numerologii i Astrologii jako tych dziedzin wiedzy, które opierając się na obliczeniach matematycznych, dają nam ścisłe odpowiedzi na pytania: dlaczego... Dlaczego mam problemy ze znalezieniem życiowego partnera. Dlaczego nie mogę się dogadać z tym partnerem, którego mam. Dlaczego mimo ciężkiej pracy mam tylko na podstawowe potrzeby. Dlaczego moje dzieci odtrąciły mnie i nie chcą utrzymywać ze mną kontaktów... Większość odpowiedzi na Twoje pytania - problemy kryje się w Twoim Przeznaczeniu.

Twoje Przeznaczenie określa Twoje cechy.  Twoje wybory.  Upodobania.  Nawyki.  Spojrzenie na świat.  To, z czym musisz się uporać, żeby zaczęło Ci się lepiej układać w tym życiu.

Pierwsze przyjrzenie się Twojej Ścieżce Życiowej to tylko pomocnicze działanie, pokazujące nam gdzie mogą tkwić korzenie Twoich problemów. Naturalnie nie jest to pełna analiza, która w wyczerpujący sposób opisuje Twoją osobowość.

Jeśli chcesz lepiej zrozumieć siebie i swoje relacje z bliskimi, swoje wybory, poznać swoje wrodzone predyspozycje, zrozumieć swoje uczucie niedosytu lub niezadowolenia ze swojego życia, dowiedzieć się ,co jest Ci pisane -  zdecyduj się na pełną analizę. 

Sprawdź Drogę Życiową swojego partnera, żeby lepiej zrozumieć, dlaczego jest takim człowiekiem, jakim jest. Żeby uniknąć niejednej kłótni. Żeby pomóc mu osiągnąć w życiu to, co jest ważne dla Was obojga. Żeby pomóc mu uporać się z problemami, które spadają na barki Was obojga i uniemożliwiają osiągnięcie spokoju i bezpieczeństwa...

Sprawdź Ścieżkę Życiową swoich dzieci, żeby pomóc im rozwijać ich naturalne, wrodzone zdolności i ułatwić im w ten sposób start w dorosłe życie. Sprawdź, z czym będą konfrontowane w przyszłości, aby już teraz w procesie wychowania zwrócić uwagę na pewne ważne kwestie, które potem stanowić będą istotne problemy w ich życiu. Przygotuj je najlepiej, jak możesz do radzenia sobie ze swoimi wrodzonymi cechami / wadami  a przyczynisz się do tego, że kiedyś będą po prostu szczęśliwe... Bądź Ty dla nich dobrą czarodziejką:)

Aby zamówić portret numerologiczny swój lub kogoś ze swoich bliskich przejdź do Formularza kontaktowego lub wejdź do Sklepu.

Jeśli chcesz się skontaktować z wróżką wybierz jedną z poniższych opcji:


Napisz do niej


Wyślij wiadomość
Popularna opcja
Umów się na spotkanie


Zarezerwuj termin
 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się teraz i otrzymuj cotygodniowy biuletyn z ciekawymi wpisami i nie tylko!