Magia natury czyli Szczęście na wyciągnięcie ręki.

Tylko w naturze występuje 100% dobra energia.  To ona sprawia, że lepiej funkcjonujemy, że z większym optymizmem patrzymy na świat, że nawet najczarniejsze myśli na sekundę się rozjaśniają:) W naturze - w lesie, albo na łące oddychamy nie tylko świeżym i czystym powietrzem,  ale dodatkowo nasz organizm doładowuje się energetycznie. Róbmy mu tą przysługę, jak często się da... A jak się nie da, korzystajmy w domu z prawdziwie magicznych darów natury, która obficie i poprzez różne drobiazgi próbuje pomóc nam osiągnąć spokój i szczęście.

  1. Kamienie naturalne. Mają swoją określoną energię, którą przekazują temu, kto je nosi. Pomagają nam uporać się z naszymi wadami (np. nieśmiałość, niezdecydowanie, upór, kłótliwość)  lub osiągnąć cele, na których nam zależy ( większe pieniądze, miłość, pewność siebie,asertywność, zdrowie).  Chronią nas przed przejawami niechęci innych,  przed ich niezbyt przychylnymi myślami lub tzw. złym okiem.  Pomagają nam w ten sposób nie tylko lepiej funkcjonować na co dzień, ale i działać w tym kierunku, na którym nam NAPRAWDĘ zależy.  Kamienie szczęścia przygotujemy dla Ciebie w postaci breloczków do kluczy, bransoletek, naszyjników, kolczyków czy wisiorków.  Bierzemy pod uwagę przede wszystkim Twoje życzenia, czyli dopasowujemy kamienie do tego, co chciałbyś z ich pomocą osiągnąć oraz Twoją datę urodzenia, która decyduje o tym, które z kamieni możemy wziąć pod uwagę
    Z racji swojej określonej funkcji kamienie szczęścia przygotowujemy tylko na zamówienie - jeśli chcesz zamówić kamienie dla siebie lub bliskiej osoby,  skorzystaj z Formularza kontaktowego, nie zapominając o wpisaniu daty urodzenia osoby, która ma się stać ich posiadaczem, oraz celu, który chciałaby osiągnąć. Po wykonaniu zamówionych kamieni, 
  2. Bransoletki lub wisiorki czakralne to specjalny zestaw kamieni, odblokowujący i regulujący przepływ energii w naszym organizmie. Swobodny przepływ energii w naszym ciele zapobiega chorobom, złemu samopoczuciu,  sprawia, że łatwiej realizujemy swoje zamierzenia, lepiej funkcjonujemy. Bransoletki czakralne zawierają pewien konkretny zestaw kamieni,  które nie tylko spełniają te ważne, opisane przed chwilą funkcje, ale dodatkowo są piękną ozdobą każdej dłoni lub...kluczy:) Jeśli chcesz mieć dedykowaną bransoletkę czakralną z dobranych specjalnie pod Twoim kątem kamieni naturalnych,  skorzystaj z Formularza kontaktowego.
  3. Magiczne perfumy. Ich szczególny zapach ściąga na Ciebie uwagę płci przeciwnej. Przyciąga ich i omotuje swoją nutą działającą na pierwotną, niemal zwierzęcą część naszej osobowości. Uaktywnia instynkty zdobywania i instynkty posiadania. Chcesz mocniej przywiązać swoją drugą połówkę do siebie? Chcesz zdobyć kogoś, na kim Ci już od dawna zależy? Chcesz robić piorunujące wrażenie idąc do klubu, na dyskotekę, czy na randkę? Chcesz czuć się sexy i grzechu wart(a)? KUP TO! Hm, mamy też łagodniejszą wersję, jeśli zależy Ci tylko na zrobieniu dobrego wrażenia na Twoich klientach lub ułagodzeniu szefa w pracy. Naturalnie Ty wybierasz. Skorzystaj z Formularza kontaktowego, jeśli chcesz je zamówić... Przypominamy, że jak wszystko, co dla Ciebie robimy, również perfumy przygotowujemy w odpowiednim rytuale, co wpływa na termin ich wykonania. Po otrzymaniu Twojego zamówienia damy ci znać, jaki jest termin oczekiwania.
  4. Magiczne świece rytualne, wykonane specjalnie dla Ciebie. Wykonane ręcznie u nas zawierają tylko naturalny wosk, którego działanie energetyczne jest wielokrotnie silniejsze od zwykłej parafiny. Dodatkowo wykonamy je dla Ciebie z odpowiednią intencją i niespodzianką w nich zatopioną,  która sprawi, że będą bardziej spersonalizowane. Jeśli potrzebujesz niezwykłej świecy na planowaną randkę, która POWINNA zakończyć się zaręczynami, zamów ją! Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki zamów odpowiednią świecę dopasowaną do Twojej pracy/działalności...Niezależnie od tego, na czym Ci w tym momencie zależy - skorzystaj z tej możliwości podniesienia energii Twojego otoczenia i dodania mocy Twoim afirmacjom... Aby zamówić osobiste świece magiczne skorzystaj z Formularza kontaktowego.
  5. Magiczne zestawy ziół - oczyszczających zarówno Twój dom, jak i Ciebie samego. Polecane szczególnie wtedy, kiedy po rytualnym czyszczeniu wykonanym przez nas, chcesz podtrzymywać dobrą energię wokół siebie. Polecane do regularnego palenia, okadzania dymem i dodawania do wody przy sprzątaniu. 

      6. Amulety - miłosne, ochronne, przynoszące szczęście ogólnie lub w jakiejś konkretnej sprawie. Wykonujemy je                 specjalnie dla Ciebie, biorąc pod uwagę zarówno Twoje życzenie/intencję, jak i Twój znak zodiaku, żywioł oraz                   Twoją   numerologie. Zamówienia przyjmujemy tylko indywidualnie - prosimy o kontakt mailowy.

Jeśli chcesz się skontaktować z wróżką wybierz jedną z poniższych opcji:


Napisz do niej


Wyślij wiadomość
Popularna opcja
Umów się na spotkanie


Zarezerwuj termin
 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się teraz i otrzymuj cotygodniowy biuletyn z ciekawymi wpisami i nie tylko!