Jak to działa czyli magiczna droga do szczęścia

Kiedy decydujecie się na skorzystanie z naszej pomocy, sami zamawiacie konkretne usługi z naszej oferty,  albo wspólnie ustalamy,  które z nich  byłyby sensowne w Waszej sytuacji. Ostateczną decyzję, czy je zastosować podejmujecie naturalnie Wy sami - my możemy tylko doradzić i wytłumaczyć, jakie korzyści odniesiecie po ich zastosowaniu...

Przegląd najważniejszych usług, które Wam proponujemy jako pomoc w uporaniu się z Waszymi problemami, znajdziecie w pasku obok. Zachęcamy do spokojnego zagłębienia się w poszczególne zakładki a w razie wątpliwości lub pytań - prosimy o kontakt.

Oferowane usługi wykonujemy albo podczas Państwa wizyty u nas w Poradni, albo na odległość. W obu przypadkach zgłaszacie się telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia dogodnego dla obu stron terminu. Większość oferowanych przez nas usług dostępna jest na odległość - wyjątkiem jest rytuał odcięcia energetycznego, który - naszym zdaniem - najbardziej skuteczny jest podczas osobistej sesji oraz analiza Feng Shui, gdzie niezbędny jest dokładny pomiar kierunku wejścia oraz oraz zapoznanie się z topografią terenu. Rozkład  z kart Tarota otrzymujecie w postaci zdjęcia - omawiamy go telefonicznie w umówionym  wcześniej czasie.

Wiele czynników wpływa na proponowane przez nas terminy wykonania usługi ( m.in. fazy Księżyca, które musimy brać pod uwagę) - zobowiązujemy się jednak do wykonania jej w najkrótszym możliwym czasie. W przypadku, kiedy termin wydaje Wam się odległy, prosimy o wyrozumiałość - zainteresowanie naszymi usługami jest tak duże, że terminy oczekiwania mogą się wydłużać.

Przypominamy jednocześnie, że nasze usługi NIGDY nie są kierowane przeciwko drugiemu człowiekowi - nawet w tzw. dobrej wierze( jak np.w  przypadku niektórych rytuałów miłosnych). Przywiązujemy dużą wagę do zasady - Nie rób drugiemu co tobie niemiłe...  Nasze szczęście nie może oznaczać krzywdy kogoś innego - zawsze jest inna ścieżka, by dojść do celu, na którym nam zależy...:) 

Prosimy o zapoznanie się z możliwościami pomocy, jakie znajdziecie u nas, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt - chętnie podpowiemy, co byłoby sensowne w Waszej sytuacji..

Jeśli chcesz się skontaktować z wróżką wybierz jedną z poniższych opcji:


Napisz do niej


Wyślij wiadomość
Popularna opcja
Umów się na spotkanie


Zarezerwuj termin
 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się teraz i otrzymuj cotygodniowy biuletyn z ciekawymi wpisami i nie tylko!