Jak to działa czyli magiczna droga do szczęścia

Kiedy decydujecie się na skorzystanie z naszej pomocy, zgłaszacie się do nas z krótkim opisem Waszej sytuacji i ewentualnym zamówieniem konkretnej usługi z naszej oferty. Bardzo często wspólnie ustalamy,  które z nich  byłyby sensowne w Waszej sytuacji. Ostateczną decyzję, czy je zastosować podejmujecie naturalnie Wy sami - my możemy tylko doradzić i wytłumaczyć, jakie korzyści odniesiecie po ich zastosowaniu...

Przegląd najważniejszych usług, które Wam proponujemy jako pomoc w uporaniu się z Waszymi problemami, znajdziecie w pasku obok. Zachęcamy do spokojnego zagłębienia się w poszczególne zakładki a w razie wątpliwości lub pytań - prosimy o kontakt.

Oferowane usługi wykonujemy na odległość, po wcześniejszej konsultacji z Wami i ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu. Zakres Waszego udziału w rytuałach podajemy Wam na kilka dni przed rytuałem. W przypadku analizy Feng Shui, gdzie niezbędny jest dokładny pomiar kierunku wejścia oraz zapoznanie się z topografią terenu, umawiamy się z Wami na spotkanie i oględziny. Rozkład  z kart Tarota otrzymujecie w postaci zdjęcia - omawiamy go telefonicznie w umówionym  wcześniej czasie.

Wiele czynników wpływa na proponowane przez nas terminy wykonania usługi - zobowiązujemy się jednak do wykonania jej w najkrótszym możliwym czasie. Wiemy, że kiedy już podejmiecie decyzję o współpracy, niecierpliwie czekacie na konkretne działania, więc staramy się "streszczać":) 

Przypominamy jednocześnie, że nasze usługi NIGDY nie są kierowane przeciwko drugiemu człowiekowi - nawet w tzw. dobrej wierze( jak np.w  przypadku niektórych rytuałów miłosnych). Przywiązujemy dużą wagę do zasady - Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe...  Nasze szczęście nie może oznaczać krzywdy kogoś innego - zawsze jest inna ścieżka, by dojść do celu, na którym nam zależy...:)

Szanując więc naszą postawę prosimy: nie zwracajcie się o rytuały "przeciwko komuś..." , jak również o rytuały czarnej magii. 

Prosimy o zapoznanie się z możliwościami pomocy, jakie znajdziecie u nas, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt - chętnie podpowiemy, co byłoby sensowne w Waszej sytuacji..

Jeśli chcesz się skontaktować z wróżką wybierz jedną z poniższych opcji:


Napisz do niej


Wyślij wiadomość
Popularna opcja
Umów się na spotkanie


Zarezerwuj termin
 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się teraz i otrzymuj cotygodniowy biuletyn z ciekawymi wpisami i nie tylko!