Rytuały urodzeniowe

Urodziny - ten szczególny moment w  Twoim życiu, kiedy co roku świętujesz moment Twojego przyjścia na świat. Dlaczego jest on tak ważny?

Twoje urodziny to Twoja chwila we wszechświecie. Moment Twojego pierwszego samodzielnego oddechu na Ziemi określa Twoją ścieżkę życiową - Twój znak Zodiaku, ascendent, żywioł, liczbę numerologiczną - wszystkie te składowe tworzą Twoją osobowość ( wraz z imieniem, które otrzymujesz czasami od razu a czasami dopiero później..) 

Zgodnie z zasadami numerologii każdy kolejny rok w naszym życiu ma trochę inną energię, która wpływa na nasze życie. Ale dodatkowo na nasze losy ma wpływ energia, którą "wleczemy" ze sobą. Jeśli np. w 43 roku życia prześladował nas pech w życiu uczuciowym czyli np. rozstaliśmy się z naszym partnerem, to energia tego rozstania "pójdzie" za nami dalej, czyli mimo iż dostajemy świeżą energię rozpoczynającą nasz kolejny rok życia, to będzie ona "zabrudzona" poprzez energie z poprzedniego roku...

Aby tego uniknąć i aby móc w pełni wykorzystać szanse, które daje nam dopływ "świeżego powietrza" w chwili wejścia w nasz nowy rok osobisty, przeprowadzamy rytuał urodzeniowy. Składa się on z 2 etapów - najpierw robimy rytuał oczyszczenia Waszego życia z naleciałości z poprzedniego roku (najczęściej w przeddzień urodzin) , a potem w dniu urodzin rytuał pomyślności na cały następny rok. Rytuał pomyślności może być skierowany na jakąś konkretną dziedzinę życia lub konkretną intencję, na której Wam zależy - wtedy właśnie ten aspekt Waszego życia będzie lepiej doenergetyzowany... 

Życie rzuca nam wyzwania i kłody pod nogi - skorzystajmy z tej "magicznej" pomocy, żeby zapewnić sobie więcej siły na uporanie się z problemami i więcej szczęścia w naszym codziennym działaniu:) Szczerze polecam!