Warsztaty Mocy i Energii 18.10.2020

Kochani, w niedzielę 18.10.2020 rozpoczynam Warsztaty Mocy i Energii, które organizować będę odtąd cyklicznie, dopasowując "temat" spotkań do faz Księżyca oraz znaków Zodiaku, w których aktualnie przebywać będzie Słońce. Warsztaty te mają na celu oczyszczenie naszych emocji, naszej ścieżki życiowej z blokad i złej energii, która regularnie gromadzi się w naszym życiu oraz dodanie nam energii do działania w konkretnych, wybranych prze nas dziedzinach. 

Warsztaty te odbywać się będą w różnych miejscach - zarówno od miejsca, jak i od tego, czym dokładnie będziemy się zajmować na poszczególnych spotkaniach uzależniony będzie koszt takiego spotkania. Będę podawać je na bieżąco. Ponieważ preferuję grupy kilkuosobowe ze względu na intensywną pracę z Waszymi energiami, przy większym zainteresowaniu proponować będę dodatkowe terminy.

 Tym razem Księżyc będzie praktycznie jeszcze w fazie przedłużonego Nowiu, oznacza to więc dla nas oczyszczanie, pozbycie się  tych spraw, energii, uczuć oraz osób, które nam już do niczego nie są potrzebne a czasami wręcz przeszkadzają nam w spokojnym i harmonijnym ułożeniu sobie życia. Likwidować będziemy blokady w naszym życiu osobistym, uczuciowym, podejmować działania w kierunku usuwania pieczęci i ślubów z poprzednich wcieleń oraz oczyszczać bieżące "drobne" problemy z naszego życia miłosnego, partnerskiego i zawodowego. Woreczki ochronne, które wspólnie będziemy tworzyć, pomogą nam utrzymać dobrą energię na dłuższy czas...

Oprócz wspomnianych działań, każdy z Was będzie mógł odciąć się energetycznie od wybranej osoby. Rytuał odcięcia nie będzie dodatkowo płatny. 

I Warsztaty Mocy i Energii odbędą się w niedzielę 18.10.2020 roku w godzinach 13.00 - 17.00 w Lublinie. Koszt spotkania 120 zł - wszelkie akcesoria potrzebne do odcięć oraz wykonania woreczków są już w tej cenie. Fakultatywnie istnieje ewentualność zamówienia wspólnego posiłku. - kawa/herbata w cenie na miejscu:)  Wszelkich dodatkowych informacji udzielam mailowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie ( 882 457 601).  O zapisy wraz z wpłatami proszę najpóźniej do piątku 16.10. 

Serdecznie zapraszam do wspólnego, mocnego działania na rzecz robienia porządków w Waszym życiu. Niech będzie to kolejny krok na drodze do budowania Waszego spokojnego, szczęśliwego życia:)