Rytuał nowiu 16.10.2020

Kochani, kolejny miesiąc księżycowy dobiega już powoli końca... Nadchodzi moment,w  którym powinniśmy zastanowić się nad tym, czego nie potrzebujemy już w naszym życiu i pozbyć się tego w rytuale oczyszczania energii.

Podczas minionej pełni zainicjowałam cykl rytuałów nowiu i pełni, które mają na celu regularne czyszczenie naszej energii z tego, co nam nie służy lub wręcz przeszkadza w pomyślnym układaniu sobie życia oraz podkreślania tego, co chcielibyśmy w życiu osiągnąć., co jest naszym celem i marzeniem.

Podczas tego rytuału nowiu Księżyca w znaku Wagi, który będzie miał miejsce 16.10.2020 o godz. 21.31 będziemy skupiać się na pozbyciu się ze swojego życia tych relacji ( bądź osób lub energii), które nie są nam już potrzebne a czasami nawet wprowadzają niepotrzebne zamieszanie w naszą codzienność, uniemożliwiając nam życie w spokoju i harmonii.

Z tymi intencjami będziemy przeprowadzać ten rytuał nowiu 16.10 o godz. 21.00. Koszt jak zwykle 50 zł - ja przeprowadzam rytuał dla Was, Wy natomiast w tym czasie palicie świece u siebie. Zainteresowanych proszę o zgłoszenia mailowe, telefoniczne lub poprzez Messenger.

Nasza siła w ilości osób, które biorą udział - im nas więcej, tym większa energia naszych intencji... Przekazujcie więc tą informację znajomym, bądź sami u siebie organizujcie "magiczne kręgi" osób, które wspólnie wysyłają intencje ważne dla nich...