Zaproszenie na Facebooka

Kochani, dość intensywnie ostatnio rozwija się moja magiczna ścieżka. Myślę, że czas do tego po prostu dojrzał - a zrobiony przed kilku miesiącami rytuał odwagi i celowości w  działaniu z pewnością też robi swoje:)

Co więc z nowości?

- Od wczoraj rozpoczęłam cykl rytuałów na nów i pełnię - za każdym razem możecie dołączyć do niego ze swoją intencją. W cenie 50 zł ja zapalam dla Was świecę u siebie. Nie zastąpi to co prawda pełnego rytuału wykonanego dla Was w odpowiedniej intencji, ale na pewno skieruje pewną dawkę energii na Wasze sprawy. Jest to szczególnie ważne dla tych z Was, którzy już wykonywali u mnie rytuały w konkretnych intencjach i chcą teraz dodatkowo wspomóc je świeżą dawką energii. Ale nawet jak nie robiliśmy jeszcze rytuału dla Was, świeża dawka energii może wprowadzić trochę spokoju lub...zamieszania w odpowiedniej dziedzinie Twojego życia:))

- założyłam wreszcie konto Magicznej Poradni na Facebooku, do którego podaję Wam link: https://www.facebook.com/Magiczna-Poradnia-Szcz%C4%99%C5%9Bcia-111595474037480/

Konto to m przede wszystkim służyć łatwiejszemu porozumiewaniu się z Wami - pisanie maili i ich wysyłka jest czasochłonna. Znajdziecie tam nie tylko bieżące informacje o przebiegu tygodnia księżycowego, o tym co się aktualnie dzieje na niebie, ale także ciekawostki odnośnie rytuałów, karmy jako takiej, wskazówki odnośnie układania sobie życia oraz rozkłady kart Tarota dla poszczególnych znaków Zodiaku.

- nagrałam pierwsze filmiki z rozkładów kart Tarota - mam nadzieję, ze od tej pory będą one stałym elementem mojej działalności dla Was.

Tyle w ostatnich dniach. W moich planach na czas najbliższy mam rozpoczęcie warsztatów oraz regularnych wyjazdów do miejsc mocy. O ostatnim wyjeździe z grupą zainteresowanych opowiem w filmiku na FB w najbliższych dniach.

Zapraszam Was bardzo serdecznie do dołączenia do naszego ciągle rosnącego grona - mam nadzieję, że Wasze życie zyska na tym, co będę mogła Wam w ten sposób przekazać:)