Siła i wieeelka moc do działania czyli rytuał pełni Księżyca w Baranie w czwartek 1.10.2020

Kochani, w czwartek mamy pełnię Księżyca w znaku Barana. Zapytacie: jak to w znaku Barana?? Przecież mamy Wagę!

Owszem, Słońce znajduje się w tej chwili w gwiazdozbiorze Wagi, natomiast Księżyc dziś jest w znaku Ryb a jutro nad ranem przejdzie do znaku Barana.

Ryby kończą jeden a Baran rozpoczyna kolejny miesiąc księżycowy. Czyli po pierwsze ma znowu świeżą dawkę energii na dzień dobry. Po drugie zaś - pełnia aż kipi od energii, siły i mocy. Dlatego najczęściej jesteśmy w tych dniach podenerwowani, mamy kłopoty ze spaniem i...coś byśmy zdziałali, tylko sami nie wiemy CO!! Nosi nas, oj nosi w czasie pełni:)

Ogólnie w magii pełnia jest kulminacją energii - czasem kiedy powinniśmy umacniać i kształtować to, na czym nam zależy.

Mam więc pomysł - nadajmy praktyczny i konkretny kształt tej energii, która nas wypełnia. Przekształćmy ją w rytuale pełni w to, co dla nas ważne. Bądźmy jak Baran, który działa walecznie,z ogromną siłą, z uporem i nie patrząc na przeciwności losu. 

Zapraszam Was do wspólnego rytuału pełni w Baranie. Rytuał ten przeprowadzę w czwartek o godz. 20 u siebie w intencji każdego, kto na taki rytuał wyrazi chęć. Koszt takiego rytuału to 50 zł - dane do przelewu podam w mailu po Waszym zgłoszeniu się - przypominam mój adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wy w tym czasie w zaciszu swojego domu zapalacie najchętniej czerwoną świecę - biała też spełni swoją funkcję:) Podczas zapalania staracie się jak najmocniej skupić na swojej intencji.

Mam nadzieję, że odtąd nasze księżycowe wspólne rytuały staną się tradycją, na którą już teraz serdecznie zapraszam:)