Jaki będzie mój nowy osobisty rok numerologiczny czyli w czym będzie pomagać a o czym lepiej zapomnieć...;)

W połowie września tego roku weszliśmy w kolejny rok numerologiczny, tym razem 2021. Dla wszystkich nas, którzy przyzwyczajeni jesteśmy do sylwestrowych szaleństw związanych z żegnaniem starego i witaniem nowego roku, dość trudno i...dziwnie przestawić się na jego powitanie na początku..jesieni. Ja osobiście uważam, że najbliższe miesiące to okres przejściowy - pełnia energii nowego roku numerologicznego zaczyna dla mnie działać po przesileniu zimowym, kiedy rozpoczyna sie okres wzrastania energii na naszej północnej półkuli.

Każdy z nas ma tzw.osobisty rok numerologiczny. Jest to konkretna dawka energii, która w taki a nie inny sposób działa na nasze życie, wspomaga pewne sfery życia a inne traktuje "per noga". Jeśli wiesz, w którym roku jesteś i na co się w  związku z tym powinieneś nastawić, wiesz jak pokierować swoim życiem, żeby biegło spokojnym torem i przynosiło Ci powodzenie i sukces. Jeśli natomiast tego nie wiesz - cóż, różnie bywa:) Albo masz świetną intuicję i popełniasz mało błędów, albo...dużo...

Tym z Was, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i przekazali mi swój adres mailowy przedstawiłam dzisiaj charakterystykę poszczególnych "roków" osobistych tak, żeby mogli nastawić się na to, co ich czeka i co powoli będzie już uaktywniało się w naszym życiu. Pierwsze zmiany będziecie już prawdopodobnie obserwować teraz, w najbliższych miesiącach. W mailu nauczyłam ich prostego sposobu obliczenia ich wibracji czyli tzw. ścieżki losu lub przeznaczenia oraz osobistego roku numerologicznego. Jeśli również masz ochotę dołączyć do naszego grona, napisz na podany na górze strony adres mailowy krótką wiadomość o treści INFO. Co miesiąc spośród wszystkich, którym rozsyłamy mailing, losuję jedną osobę na bezpłatne czytanie z kart Tarota, połaczone z 20% rabatem na wybrany rytuał. Losowanie wrześniowe jest już co prawda za nami, ale październik nadchodzi wielkimi krokami:)) Zapraszam więc do nas:)