Kiedy rytuał z czarną świecą?

Wokół rytuału z czarną świecą narosło mnóstwo legend. Czarnej świecy boimy się, kojarząc ją z czarną magią, z czymś krzywdzącym i strasznym. Nic bardziej błędnego - czarna świeca nie jest synonimem zła, tylko...dobra:)  I z czarną magią ma naprawdę niewiele wspólnego...

Ogólnie doszłam ostatnio do wniosku, że polubiłam pracę z czarną świecą. Po okresie, kiedy niechętnie podejmowałam się rytuałów z czarną świecą, przeszłam z kolei na etap, kiedy używam jej chętnie. Dlaczego?

Otóż z mojego punktu widzenia rytuał z czarną świecą jest podstawą porządkowania naszego życia. Kiedy szukamy pomocy wróżki/czarodziejki/wiedźmy czy jak chcecie ją/jego nazwać, jesteśmy zwykle w sporych kłopotach. Większość z nas zgłasza się do osoby o mojej profesji dopiero wtedy, kiedy już naprawdę jest w sytuacji bez wyjścia. Pozostała część z Was jest w sytuacji niewiele lepszej... No więc macie kłopoty i szukacie pomocy. Czyli Wasze życie jest pełne smutku, nieszczęść, pecha, pasma niepowodzeń... Czyli pełne jest złej energii, która na tyle opanowała Wasze życie, że trudno jest Wam funkcjonować normalnie.

Przychodzicie więc do mnie i próbujemy zrobić porządek w Waszym życiu. I zaczynamy od oczyszczenia...  I właśnie do tego służy czarna świeca.

Kiedy powinniście pomyśleć o jej zastosowaniu? - czyli kiedy powinniście upomnieć się u mnie o taki rytuał?

1) Głównie wtedy, kiedy zauważamy, że od dłuższego czasu nic nam się nie udaje... Różne mogą być tego przyczyny takiego stanu rzeczy - ale wszystkie je staramy się załatwić właśnie przy pomocy czarnej świecy. Nie tylko cofa skutki klątw i złorzeczeń, które kierowane są w naszą stronę, ale także przecina wszelkie złe energie, które "ciągniemy" za sobą - czy z domu rodzinnego, czy z pracy, czy jako skutek naszych poczynań.

2) Zawsze wtedy, kiedy od dłuższego czasu w domu jest niepokój i np. kłótnie, awantury. Nagromadzenie ciężkiej, agresywnej energii skutkuje dalszym kumulowaniem się zła i utrudnia domownikom dogadanie się.

3) Zawsze wtedy, kiedy mamy wrażenie, że coś blokuje nas i nasze działania - tak, jak byśmy walili głową w niewidzialny mur. Zapalenie czarnej świecy likwiduje wszelkie blokady i ułatwia nam osiągnięcie celu, na którym nam zależy.

4) Zawsze wtedy, kiedy jesteśmy obiektem złości, zazdrości lub nienawiści jakiejś osoby, szczególnie kogoś, kto związany jest z nami lub z naszym partnerem więzami krwi.... Uwierzcie mi - w legendzie o złej teściowej jest dużo prawdy...

5) Również wtedy, kiedy chcemy zakończyć jeden etap w życiu i rozpocząć nowy... Czarna świeca kończy i przecina wszystko, co nie jest nam już potrzebne.

6) Przy uwalnianiu się od uzależnień - zarówno emocjonalnych, jak i fizycznych - np. od alkoholu, tytoniu czy innych używek. 

7) Kiedy chcemy uwolnić się od wpływów jakiejś osoby w naszym życiu - np. po rozwodzie, rozstaniu z długoletnim partnerem.

8) Zawsze wtedy, kiedy zależy nam na zostaniu z partnerem a wygląda na to, że nasz związek "sypie się". W takim momencie zapalenie czarnej świecy w intencji oczyszczenia atmosfery w związku pomaga w dogadaniu się i spojrzeniu obiektywnie na problemy i różnice.

9) Kiedy podejrzewamy, że zostały wykonane przeciwko nam rytuały czarnej magii ( szkodliwe).

Pewnie sytuacji takich jest dużo więcej - w tej wyliczance chodziło mi nie tylko o przybliżenie Wam, jakie są główne powody stosowania czarnej świecy, ale przede wszystkim o uświadomienie Wam, że zapalenie czarnej świecy może być bardzo pomocne i niezwykle korzystne. I że to nie świeca jako taka, jest zła - tylko intencje, w jakich została użyta...